Mercedes-Benz

Gdyby Twój Mercedes mógł wybierać…

Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz.
Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz

Większa moc. Większa wydajność. Mniejsze zużycie części.

Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz został opracowany specjalnie do silników Mercedes-Benz – przez ekspertów, którzy skonstruowali silnik Państwa pojazdu: przez nas samych. Wybierając Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz decydują się Państwo na produkt, w którym spotykają się innowacyjność i długoletnie doświadczenie naszych naukowców i inżynierów. Oznacza to, że nasz olej łączy całą kompetencję i specjalistyczne know how marki Mercedes-Benz.

Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz składa się z niezwykle wydajnych komponentów i dodatków, wykraczając nawet ponad standardowe wymagania jakościowe. Nasz olej gwarantuje sprawną pracę silnika Państwa samochodu dostawczego niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych, a także korzyści dla Państwa – optymalne osiągi, niezawodność i trwałość.

Wystarczy regularnie sprawdzać poziom oleju i zadbać o to, aby w bagażniku zawsze znajdował się wystarczający zapas Oryginalnego Oleju Silnikowego Mercedes-Benz. Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz otrzymają Państwo w swoim autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz.

Państwa korzyści w skrócie:
  • Bezpieczeństwo nawet w ekstremalnych temperaturach
  • Większa moc dzięki mniejszemu tarciu wewnętrznemu
  • Bezpieczeństwo smarowania we wszystkich sytuacjach jezdnych
  • Mniejsze zużycie, większa czystość silnika i jego dłuższa żywotność
  • Niższe zużycie paliwa i większa ekologiczność w porównaniu z olejami standardowymi