Mercedes-Benz

Wyjątkowa oferta dla samochodów starszych niż dwa lata.

Sprawdzony pojazd, 2-letnia gwarancja na części, oryginalne oleje Mercedes-Benz i najwyższy poziom profesjonalnego serwisu gwarantują, że Twój samochód jest zawsze w najlepszej kondycji i możesz na nim polegać. Wybierz rozwiązania, które są naprawdę korzystne – zapewniają najwyższą jakość przy najlepszej cenie.

  • Przeglądy okresowe
  • Pakiety Przeglądów
  • Wymiana wybranych cześci eksploatacyjnych

Pakiety Przeglądów.

Wybierając Pakiet Przeglądów masz pewność, że wybierasz najbardziej opłacalne rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo oraz utrzymanie wartości Twojego dostawczego Mercedesa. W pakiecie otrzymujesz naprzemiennie występujące po sobie przeglądy małe i duże wraz z czynnościami dodatkowymi.

Częstotliwość przeglądów uzależniona jest od modelu i rocznika oraz intensywności użytkowania pojazdu.

Przegląd mały

Mały przegląd dla większego bezpieczeństwa

W ramach usługi Przegląd A nasz wykwalifikowany personel dokona kompleksowego sprawdzenia pojazdu, które obejmuje kontrolę poziomu płynów eksploatacyjnych, oświetlenia, stanu przedniej szyby, wycieraczek, a także wymianę oleju silnikowego wraz z filtrem. Przegląd A pozwala utrzymać gwarancję mobilności (lub odzyskać ją w przypadku utraty).

Przegląd duży

Kompleksowy przegląd Twojego Mercedesa

W ramach usługi Przegląd B nasz wykwalifikowany personel dokona kontroli wszystkich istotnych podzespołów samochodu mających wpływ na bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Przegląd B pozwala utrzymać gwarancję mobilności lub odzyskać ją w przypadku jej utraty. Pełna lista czynności znajduje się w rozwinięciu.

Dlatego wybieraj rozwiązania, które są naprawdę korzystne - zapewniają najwyższą jakość przy najlepszej cenie.

Sprawdź pełną ofertę!