Mercedes-Benz
Recepcja Serwisu
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 48 360 87 75 w.105
Mobile:: 692 103 514
recepcja@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Sekretariat Zarządu
Asystent Zarządu
Tel.: +48 48 360 87 75 w.116
sekretariat@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Agnieszka Gajewska
Administrator Sprzedaży, Doradca Handlowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.120
Mobile:: 602 454 469
agnieszka.gajewska@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Daniel Gajewski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.125
Mobile:: 696 435 058
daniel.gajewski@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Kamil Jarzyna
Doradca Handlowy
Tel.: +48 48 360 87 75
Mobile:: 600 062 610
kamil.jarzyna@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Leszek Jaworski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 48 360 87 75
Mobile:: 570 664 667
leszek.jaworski@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Paweł Kołtun
Doradca Handlowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.126
Mobile:: 696 434 885
pawel.koltun@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Piotr Lipiec
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.101
Mobile:: 608 397 297
piotr.lipiec@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Marcin Mazur
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 48 360 87 75
Mobile:: 606 120 668
marcin.mazur@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Gustaw Miedziocha
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 48 360 87 75 w.104
Mobile:: 600 062 615
gustaw.miedziocha@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Rafał Piotrowiak
Szef Serwisu
Tel.: Tel.: +48 48 360 87 75 w.107
Mobile:: 739 090 800
rafal.piotrowiak@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Serwis
Przemysław Pyzara
Szef Sprzedaży
Tel.: +48 48 360 87 75 w.121
Mobile:: 604 992 404
przemyslaw.pyzara@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Andrzej Religa
Specjalista ds. Gwarancji
Tel.: +48 48 360 87 75 w.303
Mobile:: 606 877 649
andrzej.religa@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Dział Sprzedaży Samochodów
Doradca Handlowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.120
salon@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Piotr Siara
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 48 360 87 75
piotr.siara@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Michał Stolarczyk

Tel.: +48 48 360 87 75 w.106
Mobile:: 608 362 200
michal.stolarczyk@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Anna Wiśniewska
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 48 360 87 75 w.105
Mobile:: 0 692 103 514
anna.wisniewska@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Mariusz Zeszuta
Wiceprezes
Tel.: +48 48 360 87 75 w.116
mariusz.zeszuta@zeszuta.mercedes-benz.pl
Języki obce: niemiecki, angielski
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Piotr Zeszuta
Wiceprezes
Tel.: +48 48 360 87 75 w.116
piotr.zeszuta@zeszuta.mercedes-benz.pl
Języki obce: niemiecki, angielski
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Wincenty Zeszuta
Prezes
Tel.: +48 48 360 87 75 w.116
wincenty.zeszuta@zeszuta.mercedes-benz.pl
Języki obce: angielski
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Łukasz Zieliński
Doradca Handlowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.119
Mobile:: 793 004 474
lukasz.zielinski@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe