Mercedes-Benz

Klasa V

Życie jest wielkie.

Praktyczne auta mogą być tak piękne.

Niezależnie jak na nią spojrzeć, Klasa V jest w pełni udanym samochodem. Ma harmonijne i charakterystyczne kształty – jak prawdziwy samochód osobowy Mercedes-Benz. Od wyrazistego przodu z dynamicznie uformowaną osłoną chłodnicy, poprzez elektryzujące linie boczne, po funkcjonalny tył z pięknie zaprojektowanymi lampami tylnymi. Oczekują Państwo jeszcze więcej? Zestawiliśmy dla Państwa sześć atrakcyjnych linii wyposażenia i pakietów stylizacyjnych; oferujemy na przykład Klasę V EXCLUSIVE, pakiet AMG i pakiet Night. W ten sposób Klasa V staje się jeszcze ekskluzywniejsza, jeszcze bardziej sportowa i jeszcze bardziej osobista.

Przestrzeń i wielkość.

Na małe przyjemności w codziennym życiu czy na czas wolny – Klasa V jest gotowa. Ma dużo przestrzeni na wszystko, co trzeba zabrać i wiele pomysłowych rozwiązań, umożliwiających uniwersalne użytkowaniejej przestronnego wnętrza. Jednym z nich jest oddzielnie otwierana szyba tylna1. Otwierając się, nie zabiera dużo miejsca, a w połączeniu z dostępną na życzenie półką z dwoma skrzynkami na zakupy2 załadunek i wyładunek stają się dzięki niej dziecinnie proste.

Podobnie zresztą jak automatyczne otwieranie i zamykanie opcjonalnej elektrycznej klapy tylnej EASY-PACK3 – wymagające jedynie naciśnięcia przycisku. Natomiast liczne konfiguracje ustawienia siedzeń i możliwościich przesuwania czynią Klasę V co najmniej tak wszechstronną, jak różnorodne są życzenia Państwa dzieci.

1 Wyposażenie opcjonalne dla Klasy V oraz standardowe dla Klasy V AVANTGARDE i Klasy V EXCLUSIVE.2 Skrzynki na zakupy są dostępne dla pojazdów w wersji długiej i ekstra długiej. 3 Wyposażenie opcjonalnedla Klasy V i Klasy V AVANTGARDE oraz standardowe dla Klasy V EXCLUSIVE.

Przestrzeń i piękno.

Dynamicznym i reprezentacyjnym charakterem Klasy V można wprawić swoich pasażerów w zachwyt. Jej wnętrze z opcjonalnym pakietem stylizacyjnym AVANTGARDE[1] już przy wsiadaniu zachwyca ekskluzywną skórą nappa ‒w kolorze maronowym, czarnym lub beżu jedwabistym ‒ i elementami ozdobnymi stylizowanymi na drewno hebanowe.

W jasnym i przyjaznym świetle z panoramicznego dachu odsuwanego[1] ta elegancka przestrzeń emanuje jeszcze przyjemniejszą atmosferą. Także system ustawienia siedzeń wyróżnia się przemyślaną uniwersalnością, umożliwiając stworzenie samochodu 6-miejscowegolub vana dla maksymalnie ośmiu osób[1]

 

[1] Dostępny opcjonalnie, standard dla Klasy V EXCLUSIVE. 2 8 miejsc siedzących dostępnych zależnie od wariantu wyposażenia,na przykład w połączeniu z 3-osobową kanapą w 2. rzędzie tylnym. Przedstawiona tu konfiguracja siedzeń składa się z 4 foteli z tyłu.Więcej informacji udzieli Państwu najbliższy dealer Mercedes-Benz.

Wzorzec bezpieczeństwa.

Towarzysz podróży, na którym można polegać. Klasa V, wyposażona w systemy wspomagania i bezpieczeństwa, doskonale wspiera kierowcę w wielu sytuacjach dynamicznych, umożliwiając bezpieczniejsze, bardziej zrelaksowane i swobodniejsze dotarcie do celu podróży.

System bezpieczeństwa Mercedes-Benz Intelligent Drive obejmuje takie nowoczesne systemy, jak opcjonalny pilot odległości DISTRONIC1, inteligentny system oświetlenia ILS LED2, COLLISION PREVENTION ASSIST3 oraz dwa opcjonalne pakiety parkowania z pilotem parkowania i kamerą cofania lub z wyjątkową w tym segmencie kamerą 360°. Pozwalają one Państwu i Państwa pasażerom bezpiecznie delektować się każdym kilometrem w Klasie V. Z wzorcowego bezpieczeństwa Klasy V mogą korzystać także inni uczestnicy ruchu drogowego.

1 Z systemem COLLISION PREVENTION ASSIST. 2 Opcja dla Klasy V oraz standard dla Klasy V AVANTGARDE i Klasy V EXCLUSIVE. 3 COLLISION PREVENTION ASSISTjest dostępny na życzenie oddzielnie lub w połączeniu z opcjonalnym pakietem wspomagania bezpieczeństwa jazdy.

Dalsze kroki:

Szczegółowe informacje o Klasie V.