Mercedes-Benz

Profesjonaliści roku 2018.

Profesjonaliści roku 2018

To jest Twój czas na zakup niezawodnego vana, który pomoże Ci w rozwoju biznesu.

Nie będzie już korzystniejszej oferty na ostatnie, gotowe do odbioru modele z rocznika 2018.

Miejski Citan

Citan

Miejski samochód dostawczy o kompaktowych wymiarach i pojemnej przestrzeni ładunkowej, który idealnie sprosta różnym wyzwaniom, jakie stawia życie w mieście. Zachwycisz się łatwością obsługi jego pojemnej przestrzeni ładunkowej z dużymi drzwiami i niskimi krawędziami załadunkowymi. 

Wszechstronne Vito

Vito

Wszechstronny samochód dostawczy, który dopasujesz do własnych potrzeb, by zbudować udany biznes. Wybierz jedną z trzech opcji nadwozia i sprawuj pełną kontrolę nad flotą dzięki usłudze Mercedes PRO connect. Rozwiązanie to pozwala sprawdzić m.in.: lokalizację pojazdu, poziom paliwa czy parametry spalania albo zaplanować przegląd, a Vito jest pierwszym samochodem dostawczym dającym Ci do niego bezpłatny dostęp.

Niezawodny Sprinter

Sprinter

Elastyczność w doborze konfiguracji i szeroki wybór modeli, teraz także z napędem na przód, oznaczają, że Sprinter to coś więcej niż van – to Twój osobisty partner w pracy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mocnego silnika, także V6, nowoczesnej kabiny z systemem telematyki ze sterowaniem głosowym czy funkcjonalnych elementów wyposażenia w przestrzeni ładunkowej, znajdziesz to w Sprinterze. Wybierz swój ideał spośród ponad 1 700 wariantów konfiguracji i do 600 opcji wyposażenia.

Luksusowy pick-up Klasy X

Klasa X

Pierwszy pick-up marki Mercedes-Benz łączy w sobie różne światy. Jego wytrzymałość i moc nie zawiodą Cię nawet w najtrudniejszym terenie, ładowność i funkcjonalność pomogą w pracy, wyrazisty design przyciągnie spojrzenia w mieście, a luksusowe wnętrze umożliwi rekreacyjne wypady za miasto. Klasa X zaimponuje Ci osiągami i stylowo połączy różne sfery Twojego życia.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi.