Mariusz Krawczyk
Szef Serwisu
Tel.: Tel.: +48 48 360 87 75 w.107
mariusz.krawczyk@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Serwis
Dział Sprzedaży Samochodów
Doradca Handlowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.120
salon@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Recepcja Serwisu
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 48 360 87 75 w.105
recepcja@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Anna Wiśniewska
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 48 360 87 75 w.105
anna.wisniewska@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Sekretariat Zarządu
Asystent Zarządu
Tel.: +48 48 360 87 75 w.116
sekretariat@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Przemysław Pyzara
Szef Sprzedaży
Tel.: +48 48 360 87 75 w.121
przemyslaw.pyzara@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Wincenty Zeszuta
Prezes
Tel.: +48 48 360 87 75 w.116
wincenty.zeszuta@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Piotr Lipiec
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.101
piotr.lipiec@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Mariusz Zeszuta
Wiceprezes
Tel.: +48 48 360 87 75 w.116
mariusz.zeszuta@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Daniel Gajewski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.125
daniel.gajewski@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Piotr Zeszuta
Wiceprezes
Tel.: +48 48 360 87 75 w.116
piotr.zeszuta@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Andrzej Religa
Specjalista ds. Gwarancji
Tel.: +48 48 360 87 75 w.303
andrzej.religa@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Agnieszka Gajewska
Administrator Sprzedaży, Doradca Handlowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.120
agnieszka.gajewska@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Paweł Kołtun
Doradca Handlowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.126
pawel.koltun@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Michał Stolarczyk

Tel.: +48 48 360 87 75 w.106
michal.stolarczyk@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Radosław Kubicz
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.317
radoslaw.kubicz@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Łukasz Zieliński
Doradca Handlowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.119
lukasz.zielinski@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Piotr Mendyk
Młodszy Doradca Handlowy
Tel.: +48 48 360 87 75 w.118
piotr.mendyk@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Gustaw Miedziocha
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 48 360 87 75 w.104
gustaw.miedziocha@zeszuta.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części